Coordinatoren

Iedere deelnemende organisatie heeft een AIC-coördinator. Deze is operationeel verantwoordelijk voor de Amsterdam IT-Circle binnen de eigen organisatie en coördineert alle activiteiten en aanvragen.

De coördinatoren zijn:

ABN AMRO
: Ugur Gungor (ugur.gungor@nl.abnamro.com)

AMC: Marjolein Smeenk (m.smeenk@amc.uva.nl) en Henk Kruithof (h.kruithof@amc.uva.nl)

Gemeente Amsterdam: Marja van Driel (m.van.driel@amsterdam.nl) en Ronald Schaap (r.schaap@amsterdam.nl

Inholland: Annemarie van der Tol (annemarie.vandertol@inholland.nl) en Stephan Peters (Stephan.peters@inholland.nl)

KLM: Bram Bregman (bram.bregman@klm.com)

SVB: Karine Schouten (Kschouten@svb.nl)

UvA/HvA: Nienke Hoogenstraaten (n.p.j.hoogenstraaten@hva.nl) en Nils Siemens (n.siemens@hva.nl

UWV: Kees Jan van Toledo (KeesJan.vanToledo@uwv.nl) en Jantine van Soolingen (Jantine.vansoolingen@uwv.nl)

Waternet: Cynthia Anas (cynthia.roose@waternet.nl) en Jan Williams (jan.williams@waternet.nl)

Deelnemen aan AIC of inschrijven voor de newsflash?
Meld je bij ons aan!

Contact